261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazén Marimex Florida 3,05x0,91 m s pískovou filtrací - motiv RATAN

Bazén Marimex Florida 3,05x0,91 m s pískovou filtrací - motiv RATAN

Průměr bazénu: 3,05 m
Výška bazénu: 0,91 m
Filtrace: písková

Datum: 20.3.2019 14:58 Odpovědi: 18

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Luděk Datum:7.5.2022 09:47

Výkon filtrace

Dobrý den, v popisu setu uvádíte průtok pískové filtrace ProStar3 3m3/hod. Pokud se podívám na samostatný produkt fitrace ProStar3, uvádíte 4m3/hod. Který z těchto údajů je tedy pravdivý? Jde mi o možnost pořízení poloautomatického vysavače, který potřebuje specifický průtok. Děkuji.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.5.2022 09:26

Re: Výkon filtrace

Dobrý den, zřejmě došlo k chybě při zaokrohlení údajů. Poloautomatický vysavač funguje od 4 m3/hod, ale doporučujeme spíše silnější vysavač. 

Autor:Matěj Datum:30.5.2021 16:48

Náhradní dily

Dobrý den, dá se prosím koupit pouze samotná bazénová folie jakožto náhradní díl? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:31.5.2021 08:10

Re: Náhradní dily

Dobrý den, je nám líto, ale k tomuto bazén náhradní dílky výrobce nenabízí. Děkujeme za pochopení.

Autor:Dana Pucalkova Datum:28.6.2020 12:44

Bazen a prislusenstvi

Dobry den,
muzete mi, prosim, poradit, jake prislusenstvi je nezbytne pri koupi bazenu? Piskova filtrace je jiz s piskem nebo se musi kupovat zvlast?
Predem dekuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 08:20

Re: Bazen a prislusenstvi

Dobrý den, informaci o tom, co je třeba dokoupit k bazénu, najdete v tomto dokumentu: https://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/Co_potrebuji_pro_instalaci_bazenu.pdf






Autor:Hanka Datum:28.6.2020 12:41

Výška vody

Dobrý den, chtěla bych koupit bazén s výškou 0,91, ale je pro mě důležitá, kolik je výška vody, aby ještě filtroval. V jaké výšse je filtrace a kolik minimálně nad ní. Máme malé děti.
Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 08:21

Re: Výška vody

Dobrý den, výrobce neuvádí minimální výšku vody v bazénu. Určitě musí být výše, než je nasávací otvor v bazénu. Údaj o výšce tohoto otvoru nemáme k dispozici, odhadujeme ho na cca 60 cm.

Autor:Iva Š. Datum:26.7.2019 12:09

slaná voda

Dobrý den, je bazén Florida vhodný pro slanou vodu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:26.7.2019 12:21

Re: slaná voda

Dobrý den, ano, bazén je vhodný pro použití slané vody. Budete k tomu potřebovat Chlorinátor: https://www.marimex.cz/chlorinator-solinator-s-e-c-o/
Autor:František Fiala Datum:19.6.2019 19:59

Bazén Florida

Dobrý den, koupil jsem bazén Florida s pískovou filtrací. Musím použít skimmer? U bazénu ani filtrace nebyl, ale v návodu je uveden pro připojení filtrace. Mám do otvorů v bazénu instalovat modré "průchod stěnou"? Děkuji za odpověď Fiala
Autor:Shop Marimex.cz Datum:20.6.2019 08:20

Re: Bazén Florida

Dobrý den, skimmer používat nemusíte, ale doporučujeme to - lépe se sbírají nečistoty z hladiny vody. Vo se týče připojení filtrace, do průchodů stěn musíe dát plastové průchody, jinak vám může bazén vytect. Na průchody se z vnější části nasazují hadice z a do filtrace. 
Autor:sepp jaroslav Datum:18.6.2019 15:27

prikon filtrace

rad bych se zeptal na príkon filtrace dekuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:19.6.2019 09:51

Re: prikon filtrace

Dobrý den, příkon filtrace je 200W
Autor:Tomáš Datum:13.6.2019 10:44

adapter pro vysavac

Dobry den, koupil jsem bazén florida a sháním adaptér pro vysavač. K bazénu jsem dostal dva typy průchodek připojení hadic k bazénu. Jedny bílé, ty jsem použil, ale nemají žádný závit na vnitřní straně bazénu na připojení adaptéru pro vysavač. Druhé jsou modré, se závitem, ale při prostrčení skrz stěnu bazénu, nejsem schopen nasadit hadici.
Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:13.6.2019 12:45

Re: adapter pro vysavac

Dobrý den, na průchody stěnou bazénu: https://www.marimex.cz/pruchody-stenou-k-bazenu-tampa/ se vysavač napojuje pomocí redukce, která je v balení, případně je ke koupi zde: https://www.marimex.cz/adapter-pro-pripojeni-vysavace-pres-pruchod-stenou/
Autor:Martin Doležal Datum:28.5.2019 22:35

Plocha spodní části

Jakou plochu mám připravit, stačí 3,15 ? Nebo kolik ? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.5.2019 10:33

Re: Plocha spodní části

Dobrý den, doporučujeme mít připravenou plochu o průměru 3,3 m nebo větší.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení